Zarezerwuj pokój
MTT 2016
04.03.2016

MTT 2016 już za nami. Spotkaliśmy się w podobnym składzie, jak podczas targów w Poznaniu. Dział Sprzedaży i Marketingu Hotelu GEM, Hotelu Galion w Gdańsku-Górkach Zachodnich oraz COSA Wilkasy - innymi słowy Hotele Grupy AZS. Było bardziej kameralnie niż w Poznaniu, jednakże bardzo sympatycznie i wyjątkowo.

Gościliśmy w Hotelu GEM podróżniczkę, panią Monikę Witkowską, zaś pana Aleksandra Dobę... No cóż, prawie udało nam się ugościć. Nie dotarł do Hotelu GEM na czas, za co bardzo nas przepraszał.

Nasze stoisko targowe odwiedził pan Andrzej Supron - polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy. Warto wspomnieć o Neli Małej Reporterce, której podróżnicze opowieści skupiły niezliczone grono najmłodszych fanów, zaś do stoiska National Geographics ustawiały się kilkusetmetrowe kolejki, aby otrzymać od niej autograf. 

Ważnym elementem naszej obecności podczas targów był również pokaz "Gotowania Na Żywo" w czasie Festiwalu Kulinarnego, w wykonaniu kucharzy Restauracji GEM. 

W tym roku udało nam się zostać Hotelem Partnerskim Międzynarodowych Targów Turystycznych. Logo naszego obiektu w doborowym gronie, widniało na każdym plakacie w mieście, stronie internetowej MTT oraz materiałach targowych. Bardzo dziękujemy za wielką pomoc i sympatię, jakiej doświadczyliśmy ze strony organizatora targów, a w szczególności Pani Patrycji. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Zapraszamy do Kompleksu Hotelowo-Rekreacyjnego GEM.

mtt2

mtt3