Zarezerwuj pokój

Konferencje

Hotel z zewnątrz WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI KONFERENCJI [COVID-19] - PDF
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty konferencyjnej. Posiadamy 4 klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audiowizualny i bezprzewodowe WiFi sale: Gem, Set, Mecz oraz Salę Kominkową, przeznaczone dla 20-100 osób. Dodatkowo oferujemy aparaturę do tłumaczenia symultanicznego, nagłośnienie, a przede wszystkim fachową pomoc techniczną. U nas możecie Państwo zorganizować nietuzinkowe szkolenie, konferencję lub sympozjum. Hotel Gem ze względu na swe położenie w zielonej i bliskiej centrum części Wrocławia, a także własną bazę sportowo-rekreacyjną (basen, korty tenisowe, boiska sportowe) jest idealnym miejscem do organizacji różnych atrakcji sportowo-integracyjnych. Każdy uczestnik spotkania znajdzie coś interesującego dla siebie. Na Państwa życzenie przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb. Zmotoryzowanym zapewniamy parking.
Serdecznie zapraszamy!

Sala Gem

Sala Gem (50 m2) znajduje się na I piętrze naszego hotelu. Sala przygotowana jest do prowadzenia szkoleń instruktażowych, produktowych, zawodowych i treningów interpersonalnych, organizowanych w formie warsztatów i wykładów.

Sala Set


Sala Set (50 m2) znajduje się na parterze naszego hotelu. Posiada osobne wejście bezpośrednio z parkingu hotelowego. Stoły ustawione zostały w podkowę. Sala przygotowana jest do prowadzenia szkoleń instruktażowych, produktowych i zawodowych organizowanych w formie warsztatów i wykładów. Przed salą, w dużym holu wydzielone zostało miejsce na bufet konferencyjny.

Sala Mecz

Sala Mecz (120m2) znajduje się na parterze naszego hotelu. Posiada osobne wejście bezpośrednio z parkingu hotelowego. W sali możliwe są różne ustawienia: kinowe, szkolne, podkowa, L. Latem przed wejściem otwieramy mały ogródek. Sala posiada bardzo dobrą akustykę. Przystosowana do szkoleń, wykładów, spotkań, konferencji a także koncertów. W holu przed salą można umiejscowić recepcję i bufet konferencyjny.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa (20 m2) w której można przeprowadzić spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne i szkolenia mieści się na parterze naszego hotelu i posiada oddzielne wejście przez patio. Doskonale sprawdza się jako miejsce spotkań w niewielkim gronie rodziny lub przyjaciół przy okazji uroczystości rodzinnych czy też uroczystych kolacji. Dzięki swej kameralności i kominkowi rozpalanemu na Państwa życzenie każde spotkanie pozostawi niezapomniane wrażenia.

Menu konferencyjne